Wybierz język Polski English

 

  Firma posiada ponad 15-letnie doświadczenie w nauce pływania dzieci i dorosłych, w prowadzeniu zajęć dla kobiet w ciąży, a także w rehabilitacji oraz w walce z nadwagą poprzez ćwiczenia w wodzie.

  Zajęcia prowadzone są na basenach w Lublinie oraz we Włodawie przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Nauka pływania dla dzieci

  Nauka pływania odbywa się w różnych grupach wiekowych, o różnym stopniu zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej, życzliwej atmosferze, dzięki czemu dzieci szybko opanowują umiejętność pływania, która dostarcza im ogromnej satysfakcji.

  Istnieje także możliwość nauki pływania dla dzieci niepełnosprawnych. Zajęcia takie prowadzą osoby ze specjalnymi kwalifikacjami, dostosowując program nauki pływania do indywidualnych możliwości dziecka. Dzięki stosowaniu odpowiednich metod wszystkie dzieci niepełnosprawne pływają, co daje im wielką radość i możliwość usprawnienia ruchowego.

Nauka pływania dla dorosłych

  Istnieje możliwość dołączenia do grupy nauki pływania lub też uczestnictwa w indywidualnych zajęciach. Zajęcia w grupie przeznaczone są dla osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Ze względu na indywidualne podejście do każdego z kursantów, można dołączyć do grupy w dowolnym momencie.

Nauka pływania w języku angielskim

  Nauka pływania w języku angielskim odbywa się w ramach indywidualnych zajęć.


Zapraszamy